• Dostawa

 
InPost:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 25 kg. Doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 48 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.

Maksymalne dopuszczalne wymiary paczki wynoszą 41x38x64 cm. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone standardowo do kwoty 500 zł. Możliwe jest wykupienie ubezpieczenia do kwoty 20 000 zł za dodatkową opłatą.

 
DPD:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 50 kg. Maksymalna dopuszczalna długość paczki wynosi 250 cm, a suma wymiarów (wysokość, długość, szerokość) 300 cm. Do każdej przesyłki obliczana jest waga wymiarowa (długość x szerokość x wysokość [cm] / 6000). Kategoria wagowa ustalana jest według wyższej wagi (rzeczywistej lub wymiarowej - jeżeli waga gabarytowa liczona ze wzoru nie przekracza 41,6 kg, do listu przewozowego wpisywana jest rzeczywista waga paczki). Opłata jest naliczana jednakowo dla każdego elementu przesyłki. Za każdy element niestandardowy naliczana jest dodatkowa opłata zgodnie z cennikiem. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do 1000 zł.

 
Poczta Polska Kurier 48:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 30 kg. Nadawane w wybranej placówce pocztowej i doręczane w dni robocze, najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej. Przesyłka nadana po godzinie 15:00 traktowana jest jako nadana w następnym dniu roboczym.

W usłudze Poczta Polska Kurier 48 przyjmowane są do transportu tylko paczki standardowe.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do 1000 zł.